Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Wielkanocna

22 kwietnia 2018 roku

 

  • Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i Życia Konsekrowanego pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. W tym czasie módlmy się o powołania, także z naszej wspólnoty parafialnej.

  • Jutro przypada uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski i naszej Archidiecezji, a w środę święto św. Marka Ewangelisty.

  • Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku, Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie, Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Faustyny w Sopocie, Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni wraz z Bursztynową Przystanią, Hospicjum pw. Ojca Pio w Pucku oraz Fundacja Pomoże Dzieciom zapraszają do włączenia się w akcję Pola Nadziei na Pomorzu 2018 największą zbiórkę na rzecz podopiecznych hospicjów. Co roku pomorskie hospicja otaczają opieką około trzech tysięcy osób dorosłych i dzieci, w tym naszych parafian. Dzisiaj przed naszym kościołem wolontariusze ubrani w żółte koszulki zbierają datki, które zasilą budżet hospicjów. W podziękowaniu przekażą każdemu darczyńcy żonkil kwiat symbolizujący nadzieję. Wesprzyjmy hojnie to dobrze znane dzieło miłosierdzia.