Ogłoszenia parafialne

32 niedziela zwykła

10 listopada 2019 roku

  • Bardzo dziękujemy za ofiary złożone na naszą comiesięczną tacę inwestycyjną. To dzięki Waszej, drodzy Parafianie wrażliwości i otwartości możemy systematycznie upiększać nasz kościół i dbać o jego estetykę oraz funkcjonalność. „Bóg zapłać!”

  • Jutro przypada święto narodowe – 101. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Modlimy się w tym dniu o błogosławieństwo Boże dla naszej ziemskiej Ojczyzny. Pragniemy dziękować Bogu za wolność Ojczyzny i prosimy Go o pomyślność dla wszystkich, którzy ją tworzą

  • Jutro w związku z dniem wolnym, biuro parafialne będzie zamknięte

  • W środę od godz. 9.00 planujemy wymianę żarówek w kościele na nowe, ledowe. Trzeba ustawić rusztowanie i wymienić wraz z bocznymi nawami ponad 100 żarówek. Dlatego bardzo prosimy o pomoc, przynajmniej trzech Panów. Jeśli ktoś chciałby pomóc to zapraszamy na chwilę do zakrystii bezpośrednio po Mszy św
  • · „Bóg zapłać!” za ofiary złożone dzisiaj podczas kolekty inwestycyjnej.

· Jutro wieczór fatimski. Po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa. O godz. 20.00 Msza św. i procesja fatimska.

· W środę 15 sierpnia, obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to jednocześnie Święto Wojska Polskiego i 98 rocznica „Cudu nad Wisłą”. Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. błogosławimy zboża, zioła i owoce. Niech Maryja, najdoskonalszy owoc ludzkości, wyprosi nam łaskę pobożnego życia, byśmy sami przynosili owoce dobrych uczynków.

· Pamiętajmy w modlitwie o naszych pielgrzymach, którzy jeszcze w tym tygodniu wędrują na Jasną Górę w Częstochowie.