Ogłoszenia parafialne

5 Niedziela Wielkiego Postu

18 marca 2018 roku

  • W poniedziałek 19 marca przypada uroczystość św. Józefa, patrona naszej parafii. Dzisiaj suma odpustowa o godz. 13.00, a jutro zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszach św. o 6.30, 8.00 i 18.00.

  • Od dzisiaj do skarbony w prezbiterium można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i udekorowanie kościoła na Wielkanoc. Polecamy to ofiarności Parafian.

  • Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Przynieśmy do kościoła palmy. Jest to jednocześnie Święto Młodych. W tym dniu zapraszamy młodzież na spotkanie i modlitwę do Katedry Oliwskiej na godz. 10.00.

  • 23 marca br. z kościoła pw. św. Ignacego Loyoli w Jastrzębiej Górze (OO. Jezuici) wyruszy do Helu Ekstremalna Droga Krzyżowa.

  • Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza młodzież naszej archidiecezji oraz wszystkich chętnych na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w sobotę 24 marca na Kalwarii Wejherowskiej. Początek o godz. 12:00 przy pierwszej stacji Drogi Krzyżowej.

  • Rekolekcje wielkopostne dla pracowników oświaty rozpoczną się w czwartek 22 marca br. o godz. 1800 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. dr Jarosław Lisica.

  • Metropolita Gdański zaprasza do udziału w Gdyńskiej Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta w piątek, 23 marca br. Rozpoczniemy ją o godz. 18.00 w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.