Intencje

15 września

XXIV NIEDZIELA
ZWYKŁA

700

Śp. Jolanta KUCZYŃSKA w 13 r. śm.

830

Śp. Franciszka i Józef KLEIN w kolejną rocz. śm.

1000

1. ZA PARAFIAN
2. Śp. Jadwiga w 14 r. śm., Konrad, Józef, Barbara CZAJA

1130

Śp. Kazimiera i Wacław BIEDUNKIEWICZ

1300

Śp. Kazimierz w 3 r. śm. i Jadwiga FICEK
1800 Śp. Zygmunt OKRÓJ (14 greg.)

16 września

PONIEDZIAŁEK

630 Śp. Zygmunt OKRÓJ (15 greg.)
800 Śp. Eugeniusz ADAMSKI – int. od uczestników pogrzebu
1800 1. Dziękczynno błagalna i o zdrowie dla wnuka
2. Śp. Ryszard SZCZEPAŃSKI oraz jego rodzice i rodzeństwo

17 września

WTOREK

630

800

Śp. Zygmunt OKRÓJ (16 greg.)

1800

1. Prośba o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla ks. Tomasza
2. Śp. Helena, Zygmunt, Feliks KUCZMARSCY, Eugeniusz i Marianna STANKIEWICZ

18 września

ŚRODA

630

800

Śp. Zygmunt OKRÓJ (17 greg.)

1800

1. Śp. Kazimierz KWIATEK w 1 r. śm.
2. Śp. Alicja KANTOR w 1 r. śm.


19 września

CZWARTEK

630

Śp. Józef i Stanisław STEINKE, Maria i Wojciech CIELAS
800 Śp. Zygmunt OKRÓJ (18 greg.)
1800 1. Śp. ks. Daniel DĄBROWSKI w 2 r. śm.
2. Śp. Tomasz GĄSKA w 8 r. śm.

20 września

PIĄTEK

630 Śp. Zygmunt OKRÓJ (19 greg.)
800 Dziękczynno – błagalna w 75 r. urodzin mamy Heleny
1800 1. Śp. Józef KACZKOWSKI w 6 r. śm.
2. Śp. Zofia FORMELA w 24 r. śm. i rodzice obojga stron

21 września

SOBOTA

 

630

Śp. Helena KĄKOL – int. od uczestników pogrzebu
800 Śp. Zygmunt OKRÓJ (20 greg.)
1800 1. Prośba o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla córki Rozalii w 2 r. urodzin
2. Śp. Mikołaj BACZYŃSKI

22 września

XXV NIEDZIELA
ZWYKŁA

 

700

Śp. Zygmunt OKRÓJ (21 greg.)

830

Dziękczynno – błagalna w 50 r. ślubu Elżbiety i Franciszka oraz dla ich rodziny

1000

ZA PARAFIAN

1130

1. Dziękczynno – błagalna w 55 r. urodzin Reginy
2. Śp. Weronika i Władysław MERONK, Genowefa, Henryk i Janusz ZAKRZEWSCY

1300

Śp. Jan w 2 r. śm. i Gertruda MALEWCZYK, Wiktoria i Wincenty KUROWSCY
1800 Śp. Stefania i Alojzy KRUPA i Janina BARADZIEJ

Śp. Stefan OHS w 30 r. śm., Stanisław OHS w 7 r. śm. oraz Maria OHS.