Intencje

19 listopada

 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

700 Podziękowanie za uzdrowienie Adrianny WITTA.

830 Śp. Dariusz ZANDER, Barbara WUDARSKA i zm. z rodzin WUDARSKICH i GACKOWSKICH.

1000 1. Za PARAFIAN.

2. Prośba o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla matki Krystyny.

1130 Śp. mąż Henryk i rodzice z obojga stron.

1300 Śp. Wanda i Stanisław MOCARSCY oraz zm. z rodzin obojga stron.

1800 Śp. Anna HILDEBRANDT w 19 r. śm. i zm. z rodzin obojga stron.

20 listopada

 

PONIEDZIAŁEK

 

630 Śp. Janina SIWIAK – int. od uczestników pogrzebu.

800 Śp. Grzegorz BEDEŁEK – int. od uczestników pogrzebu.

1800 1. Prośba o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla rodzin: SYLDATK, DETTLAFF i OFSIANIK oraz dla wnuków i prawnuków.

2. Śp. Maria i Jan KWICZOR.

21 listopada

 

WTOREK

630 Prośba o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla męża Adama.

800 1. Śp. Janusz, rodzice i rodzeństwo z obojga stron oraz Tadeusz i Mieczysław.

2. Śp. Albin Ziemann – int. od uczestników pogrzebu.

1800 1. Śp. Sebastian CZAPLIŃSKI w 5 r. śm.

2. Śp. Kazimiera BAJON – int. od uczestników pogrzebu.

22 listopada

 

ŚRODA

630 Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Wandy i jej rodziny.

800 Śp. Wanda w 30 r. śm., Józef z rodziny DŁUŻAKÓW.

1800 1. Śp. Marek POHORECKI w 14 r. śm.

2. Śp. Horst SCHRYDER – int. od uczestników pogrzebu.

23 listopada

 

CZWARTEK

630

800 Prośba o szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Andrzeja i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

1800 1. Śp. Paweł ALEKSIUN – int. od uczestników pogrzebu.

2. Śp. Józef SZLAS w 2 r. śm. i rodzice z obojga stron.

24 listopada

 

 

PIĄTEK

630 Śp. Henryka ZWIERZYŃSKA w 5 r. śm. i Lidia ZWIERZYŃSKA.

800 Śp. Adolf i Wacława KOBYLAŃSCY oraz rodzice z obojga stron.

1800 1. Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, miłosierdzie i opiekę Matki Bożej dla Roberta.

2. Śp. Zofia w 3 r. śm.

25 listopada

 

 

SOBOTA

630 Śp. Józef FILIPCZUK (1 greg.)

800 1.Śp. Gerard RYBARCZYK – int. od uczestników pogrzebu.

2. Śp. Kazimierz KOŃCZAK oraz Wanda.

1800 1. Śp. Anna, Władysław, Gertruda SCHREIDER, Jadwiga i Eugeniusz GROTH.

2. Śp. Katarzyna i Hanna POSTEK.

26 listopada

 

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA

700 Śp. Władysław.

830 Śp. z rodzin: WRÓBLEWSKICH, KRZYŻANOWSKICH i KORTASÓW.

1000 1. Za PARAFIAN.

2. Śp. Edmund DOMASZK w 2 r. śm.

1130 1. Podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marii i Czesława w 53 r. ślubu oraz dla całej rodziny.

2. Śp. Jakub i Wanda FOBKE i ich dzieci.

1300 Śp. Urszula HULBÓJ w 11 r. śm., Leopold HULBÓJ oraz Julian i Czesława KUCIA.

1800 Śp. Paweł Kowalski w dniu ur.